Ağaoğlu ve Avcı'nın Transfer Görüşmesinin Detayları Belli Oldu

Trabzonspor gelecek sezonun kadrosunu kurmak için yoğun caba harcıyor. Trabzonspor'un bu haftayı pay geçmesini fırsat bilen Abdullah Avcı, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan ile İstanbul'da bir görüşme gerçekleştirdi.

Ağaoğlu ve Avcı'nın Transfer Görüşmesinin Detayları Belli Oldu
 

Teknik Direktör Abdullah Avcı, Başkan Ahmet Ağaoğlu ve Başkan Yardımcısı Ertuğru Doğan ile yaptığı görüşmede, Trabzonspor'un gelecek sezon şampiyonluğa oynayabilmesi için transfere ihtiyacı olduğunu konusunda mutabık kaldılar. Teknik direktör Abdulla Avcı yönetime, sol bek, merkez orta saha, sağ kanat, sol kanat ve forvete yapılacak transferlerin direkt 11 oyuncusu olmasını istedi. Ayrıca Avcı, 5 mevkii dışında 4 rotasyon oyuncusu istediğinide belirtti.

Abdullah Avcı, Ahmet Ağaoğlu ve Ertuğrul Doğan

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı, başkan Ahmet Ağaoğlu ve başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan 2021-2022 sezonu planlaması için toplantı yaptı. Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada "Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan ve Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı İstanbul’da bir araya geldiler. Süper Lig’in 39. haftasını bay geçen takımımızda, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan bir araya gelerek 2021 – 2022 sezonu öncesi planlamaları ve yapılan çalışmaları değerlendirdiler." ifadeleri kullandı.

Toplantıda Trabzonspor'un yeni sezon öncesi yapacağı transferler, iç transferdeki son durum, altyapı planlaması ve gidecek oyuncuların gündeme geldiği gelen bilgiler arasında.