Abdülkadir Ömür'ün Menajerinden Transfer Açıklaması!

Abdülkadir Ömür'ün menajeri açıkladı! İlgilenen kulüpler...

Abdülkadir Ömür'ün Menajerinden Transfer Açıklaması!

 

Trabzonspor'un altyapısından çıkan ve potansiyeliyle Avrupa kulüplerinin dikkatini çeken Abdülkadir Ömür, yaşadığı ağır sakatlıklar nedeniyle bir türlü istenilen çıkışı yakalayamamıştı. Bu sezon ise sakatlıktan kurtulmasının ardından tekrar etkili bir performans göstermeye başlayan milli futbolcu yeniden transferin gözde isimlerinden oldu. Yıldız oyuncunun menajeri ise transfer söylentileriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'da sakatlığını atlatan Abdülkadir Ömür hakkında Radyospor'a konuşan Necdet Ergezen, "Bu tamamen mental güç. Çok ağır sakatlıklar atlattı. Bugün daha güçlü olduğunu görüyorum. Abdülkadir Ömür tekrar geri dönmeye konsantre oldu." ifadelerini kullandı.

İLGİLENEN KULÜPLER VAR

Oyuncunun potansiyerlinin nereye kadar gideceğini bilmediğini dile getiren Ergezen, "Ben kendimi şanslı görüyorum. Temsil ettiğim oyuncu grubum sahada sağlıklı olduğu zaman telefonum durmuyor. Gelişme olacaktır. 17 yaşından beri Avrupa piyasasında adı geçen bir oyuncu. Potansiyelinin nereye kadar gideceği kestirelemeyen bir oyuncu. İlgilenen kulüpler var. Bunları ben de duyuyorum. Ama henüz resmi bir belge yok." şeklinde konuştu.