Trabzonspor Aralık’taki kongre öncesi yol haritasını belirledi!

F.Bahçe maçı sonrası adaylığını açıklamayı düşünen Ağaoğlu, asbaşkan Hacısalihoğlu’na yeni ekibinde görev vermemeyi planlıyor

REVİZYON VAR

Ağaoğlu, Hacısalihoğlu ile yollarını ayırıyor. Trabzonspor’da Aralık’ta yapılacak kongre öncesi yönetimde hareketlilik yaşanmaya başlandı. Bordo-mavililerde Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun tekrar aday olmayı düşündüğü yeni yönetimde geniş çaplı bir değişiklik yapacağı ve en çarpıcı amacının ise Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile yollarını ayırmak olduğu ifade edildi. Ağaoğlu’nun F.Bahçe maçı sonrası resmi olarak adaylığını açıklamayı düşünürken, bu süreçte aday çıkıp çıkmayacağına göre liste çalışmalarına hız verecek.

YIPRANMAMIŞ İSİM

Ağaoğlu’nun şuanda camiada aday çıkmayacağı yönünde genel eğilim nedeniyle yola devam etmek isterken, camiada büyük rahatsızlık yaratan ‘yeni yönetimde yokum’ açıklaması yapan Asbaşkan Hacısalihoğlu’na yeni ekibinde yer vermemeyi planladığı belirtildi. Ağaoğlu’nun İstanbul ağırlıklı bir yönetim ile finansal açıdan güçlü bir ekip kurmayı amaçlarken, yeni asbaşkan tercihini ya yönetim içerisinden ya da camia içerisinde yapacağı görüşmelerde dışarından yıpranmamış bir isimden yana kullanacağı ifade edildi.