SOSA YENİDEN DOĞDU!

Sahada takımı organize eden Sosa, galibiyetin fitilini ateşlemekle kalmadı, en ufak gerginlikte takım arkadaşlarını korumanın yolunu aradı! Tecrübeli oyuncu, bu tavırlarıyla bir kez daha taraftarın sevgilisi olmayı başardı.

2017-2018 Sezonu yaz transfer döneminde takıma katılan ancak gösterdiği performansla eleştiri oklarını hedefi haline gelen Arjantinli maestro Ünal Karaman'la yeniden doğdu.

Geçen sezon 5-0'lık Malatyaspor maçı sonrası Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz'ın kadro dışı kalmasıyla kaptanlık bandını koluna geçiren Jose Sosa takımı sahiplenmesi ve ortaya koyduğu performansla taraftarı mest etti.

Sakat olmasına rağmen devre arası kampına katılarak “Ben bu takımın kaptanıyım, arkadaşlarımı yalnız bırakamam” diyerek, devre arası kampına giden ve gönülleri fetheden Arjantinli yıldız, önceki akşam Beşiktaş karşılaşmasında takımı sırtlayan isim oldu.

Ünal Karaman'ın saha içindeki en büyük yardımcısı olan Jose Sosa, galibiyetin fitilini ateşlemekle kalmadı, en ufak gerginlikte takım arkadaşlarını korumanın yolunu aradı! Tecrübeli oyuncu, bu tavırlarıyla bir kez daha taraftarın sevgilisi olmayı başardı.