Parmak ve Türkmen açıklamalarda bulundu!

Trabzonspor’da bu sezon başarılı çıkış gösteren genç futbolcuları Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen maç sonu açıklamalarda bulundular. 

İşte o açıklamalar:

Abdülkadir Parmak: "Çok mutluyuz kazandığımız için. Seriyi bozmadık. Epey galibiyet serimiz var. 11 - 12 maç yenilmiyoruz galiba. Alıştım galibiyete. Maça kötü başladık. Golü yedik toparlandık. Çok iyi mücadele ettik. Rize'de mücadele etti. Kendim sezonun ilk devresinde şans bulamadım. Sakatlıklar oldu, transfer yasağı oldu. Bir şekilde şans buldum. Hocam güvendi şans verdi. Bende bu şansı değerlendirdim. Bu günlere geldik. 

Hedefim Trabzonspor forması altında çok başarılı sezonlar geçirmek. bu forma için çok uğraştım. Geç kavuştum. kolayına bırakmayacağım. Avrupa Kupalarına katılıyoruz. Hedefimiz basamak basamak'

Hüseyin Türkmen "Taraftarımız bizi bu maçta da bırakmadı, desteklediler. Tarftarlar nasıl destekliyorsa biz de aynı duygular hissediyoruz. Muhteşem bir duygu. Gol oluyor aynı onlar gibi seviniyorum. Bazen gol oluyor onlar kadar üzülüyorum. Bu çok güzel bir şey"

TSKULİS/MBS