Olcay Şahan krizinde yeni açıklama geldi!

Trabzonspor'da son taktik antrenmanda isteksiz tavırlarıyla dikkat çeken ve  teknik direktör Ünal Karaman, tarafından önce antrenmandan sonra da maç kadrosundan çıkarılmasınn ardından Olcay Şahan'ın menajeri Osman Şahan önemli açıklamalarda bulundu. Osman Şahan''Olcay Şahan’ı benim kadar Trabzonspor taraftarı da tanımıştır. İsteksiz, hırssız asla değildir. Ne yaparsa yüzde yüz yapar. Feda dediler düşünmeden kabul etti." 

Yaşananların Ünal Karaman dışında geliştiğini ifade eden Osman Şahan "Olcay Şahan’ı benim kadar Trabzonspor taraftarı da tanışmıştır. İsteksiz, hırssız asla değildir. Ne yaparsa yüzde yüz yapar. FEDA dediler düşünmeden kabul etti. İyi giden Trabzonspor’da Olcay Şahan’ın neden yedeğe çekilmesini anlamak zor. İstatistik olarak bakın sahada gösterdiği performans olarak bakın başarılı olduğu ortada. Bu nedenleri asla Ünal Karaman’a bağlamıyorum ama birileri bir şey yapıyor ortada bir oyun var. " 

Olcay'ın para konusu hiç konuşmadığını dile getiren Osman Şahan "Trabzonspor’un puan kazandığı tüm maçlarda sahada yer aldı iyi giden Trabzonspor’da Olcay’ın bu durumu yaşaması hoş bir durum değil. Herkesin para ile gündeme geldiği bugünlerde bu konuyu sorun bile etmeyen Olcay Şahan’a bu muamele nedendir bunu öğrenmek isterim. “ dedi.

Barışcan Atmaca / Trabzon Kulis