OKAY YOKUŞLU KADRO DIŞILAR HAKKINDA KONUŞTU

"TRABZONSPOR LİGDE ZİRVEYE, ŞAMPİYONLUĞA OYNAYABİLECEK POTANSİYELE SAHİP"

 

Trabzonspor'un Süper Lig'de her zaman şampiyonluk potansiyelinin olduğuna dikkat çeken Okay Yokuşlu, "Dışardan baktığınız zaman çok hoşnut edici durumlar değil. Bana kalırsa ligde favori kadrolardan birisine sahip Trabzonspor. Çok kaliteli bir kadrosu var. Ligde zirveye, şampiyonluğa oynayabilecek potansiyele sahip bence. Maalesef son maçta ağır bir yenilgi aldılar. Beklenmedik bir şey. Bunun da kulüp içindeki dengeleri birazcık bozduğu söylenebilir" ifadelerini kullandı.

 

"ONUR AĞABEY, BURAK AĞABEY, BUNLAR TRABZONSPOR'A ÇOK ŞEY VERMİŞ İSİMLERDİR"

 

Trabzonspor'da geçtiğimiz günlerde kadro dışı bırakılan Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz'ın bordo mavili kulübe çok şey verdiğini söyleyen Okay Yokuşlu, "Şu anda kulübün içerisinde olmadığı için konuya dahil detaylı bir bilgim yok. Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz, benim ağabeylerimdir. İkisiyle de çok maçlara çıktık, çok yakın ilişkilerimiz var. İkisi de çok kaliteli, kariyerli futbolcular. Onur ağabey, Burak ağabey, bunlar Trabzonspor'a çok şey vermiş isimlerdir. Umarım her şey yoluna girer" diye konuştu.

 

"TRABZONSPOR'UN BAŞARILI OLMAMASI İÇİN BİR SEBEP YOK"

 

Trabzon kentinin şampiyonluk için bütün özelliklere sahip olduğuna dikkat çeken Okay, "Tabii ki bir kulüp içerisinde işler raya oturup, bir ritüele girdiği zaman başarı gelebilir. Şu anda belli bir şeyin üstüne oturmuş bir şey yok. Normalde Trabzon; potansiyel olarak, şehir olarak, futbol sevdası, bağlılığı anlamında her şeye sahip. Ama bir türlü nedense o başarı şuana kadar o başarı, tabii ki şampiyonluk hedeflendiği için, şampiyonluk gelmedi. Ancak tabii ki neden olmasın, sonuçta olmaması için de bir sebep yok" dedi.