Karaman İle Devam Kararı!

Aldığımız bilgilere göre yönetim, tecrübeli teknik adamın sözleşmesini 1 yıl daha uzatacak. Hedefler tutturulursa, ‘yola devam’ edilecek. Aksi durumda teşekkür edilip yollar ayrılacak…Bordo-Mavili camia uzunca bir süredir yönetimin teknik direktör Ünal Karaman ile ilgili kararını bekliyordu. Taraftar ve camianın ortak görüşü Ünal hocayla yola devam edilmesiydi. Öyle de oldu. Aldığımız bilgilere göre Trabzonspor yönetimi tecrübeli çalıştırıcıyla 1 yıl daha sözleşme uzatma kararı aldı. Bu durum da Karaman’a iletildi.

Ancak yeni yapılacak kontratta ilginç bir detayın yer alacağı gelen bilgiler arasında. Buna göre; Trabzonspor’da 1 yıl daha görev yapacak olan Ünal Karaman kendi geleceğini kendi belirleyecek. Tecrübeli hoca başarılı olursa devam edecek. Aksi durumda ise kendisine teşekkür edilip yollar ayrılacak. Karaman’ın bu maddeyi kendi istediği öğrenildi.

Trabzonspor'un hedefleri olan bir takım olduğuna dikkat çeken bir yönetici yeni sözleşmeyle ilgili şu ifadeleri kullandı: Kulübümüz için hedef her zaman şampiyonluktur. Teknik adamlardan beklentimiz bunu başarmasıdır. Ünal hocamızı bunu en iyi bilen insandır. Beklentimiz ve isteğimiz başarılı olsun ve uzun yıllar bizde kalsın.