FORVETE ÇİLEK!

Yeni sezon öncesi iddalı bir kadro kurmak için harekete geçen Trabzonspor'n gündemine gelen son isim Liverpool ile sözleşme uzatmayan İngiliz Sturridge.

Rodallega ile yolların ayrılmasında ardından fovet mevkinde eksik bulunan Trabzonspor kurmayları bonservisi elinde Daniel Sturridge için şartları zorluyır. Taraflar arasındaki görüşmelerin son aşamada olduğu, büyük bir aksilik çıkmaması durumunda anlaşmanın sağlanacağı belirtildi. Aston Villa ve Manchester City altyapısında yetiştikten sonr A takıma yükselen ve ardından Chelsea'ye transfer olan 29 yaşındaki santrfor, 2013'te Liverpool'a geçti.

TRANSFER BUGÜN SONA EREBİLİR
Trabzonspor yöneticiler, oyuncuya 3 yıllık sözleşme ve imza parası teklif etti. Kariyerinde Aston Villa, Manchester City, Chelsea, Bolton, Wesr Bromwich ve Liverpool gibi önemli takımlarda forma giyen 29 yaşındaki İngiliz yıldız, ilk görüşmelerde Trabzonspor'a gelme fikrine sıcak baktı. Ancak daha sonra rakamsal farklılıklar ortaya çıksa da yönetim, yaptığı çok sıkı pazarlıklar sonucunda bu sorunun büyük bir bölümünü ortadan kaldırdı. 

Barışcan Atmaca / Trabzon Kulis