Fenerbahçe maçını taraftarımız ile kazanacağız !

Fenerbahçe maçı öncesi Trabzonspor Başkan Yardımcısı Mesut Çağlar Bozoğlu ile birlikte gündemi değerlendirdik, kendisine sorular sorduk.

Bozoğlu merak edilen sorulara şöyle yanıt verdi;

Bakırköy’de bir akaryakıt firması satın alındır ve bu istasyonun gelirinin klübün kasasına önemli bir miktar aktaracağı konuşuluyor. Gelecek günlerde böyle hamleler gelecek mi ?

Birkaç tane somut proje var, bu projelerde Trabzonspor’un direkt kasasına girebilecek ve borçtan düşebilecek projeler. Bu projeler zaman alacak fakat olumlu gelişmeler oldu bunları takip ediyoruz bunun gibi iki tane gayrimenkul projesi var yine, bunlardan bir tanesinde önemli gelişmeler oldu ilerleyen günlerde belli olacaktır. Bu tür projelerde biliyorsunuz baştan açıklamak olmuyor. Böyle önemli çok daha büyük gelir getirecek peşinde koştuğumuz iki tane proje var.

Taraftarın isteğiyle maçta 1 gün önce antreman stada alındı ama daha sonra bu karar teknik sebeplerden dolayı iptal edilse de taraftarın gözünde onların sesini duyan, dinleyen bir yönetim imajı çizdiniz. Bu konuda düşünceleriniz neler?

Biz özellikle biliyorsunuz sosyal medyada taraftarın isteklerini en ince şekilde takip etmeye çalışıyoruz ve yönetim olarak ta çok ince bir şekilde bunun üstünde duruyoruz, bu konuda çok hassasız. Bu klübün asıl sahipleri onlar. Onlar bizim için her zaman öncelikli, biz onların düşüncelerini önemsemek zorundayız ve bundan sonrada öyle yapacağız. Trabzonspor’un kenetlenmesi için onların fikirleri ve görüşleri bizim için çok önemli. Herkes bir şekilde Trabzonspor’a nasıl katkı yapabilirim düşüncesinde o yüzden taraftar bizim önceliğimiz. Kenetlenmemiz için bu çok önemli.

Fenerbahçe yönetimi maça gelecek mi? Gelirse nasıl karşılanacak?

Hayır bir istekleri olmadı federasyonun verdiği bir hak bu gelebilirler, geçmiş yönetimlerdeki gerginliklerin Ali Koç yönetiminde olmayacağını düşünüyorum. Gerginlikleri yaratan Fenerbahçe eski yönetimiydi, Ali Koç beyin daha sevecen bir yaklaşımı var biz her zaman herkesi nasıl ağırladıysak aynı şekilde yaklaşıyoruz. Neticesinde bu bir oyun centilmence, sevecen, coşkulu, şölen havasında, bizim kazandığımız bir maç olur inşallah. 19 golümüzün 13 tanesini iç sahada attık 2. ve 3. Bölgede kuvvetliyiz 1. Bölgede de aynı dirayeti gösterirsek cesaretle ve inanarak Trabzonspor gibi oynarsak kazanabiliriz.

Son olarak taraftara bir mesajınız var mı?

Trabzonspor büyük maçlarda her zaman büyük oynar, yönetim olarak olsun futbolcular olarak olsun elimizden gelenin en iyisini yaparak, sahada bunu göstererek inanıyoruz ki bu maçın sonunda galip geleceğiz.

Tunahan KÖSE / Trabzon Kulis