ERTUĞRUL DOĞAN İFTAR VERDİ!

Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Oltan Köleoğlu Enerji Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Doğan, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden kayınvalidesi Güler Köleoğlu, anısına Ankara'da Öğrencilere iftar verdi. Bu iftar programına KAR-DER yönetim kurulu üyesi ve Trabzon Kulis İmtiyaz sahibi Muhammed Alpdündar'da katılım sağladı.

Ertuğrul Doğan Kimdir ? 

Ertuğrul Doğan 1977 yılında Trabzon’da dünyaya geldi ilk ve orta öğretimini bu şehirde tamamladı ve 2000 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu.

Akaryakıt alanında ilk faaliyetini ise ilk akaryakıt istasyonu olan Doğan Akaryakıt ile faaliyete geçirdi.

Enerji alanındaki yatırımlarına 2014 yılında Oltan & Köleoğlu Enerji Genel Müdürü olarak adım atan Ertuğrul Doğan, güneş, biyokütle, rüzgar ve hidroelektrik santralleri başta olmak üzere tüm temiz enerji kaynaklarına yönelik faaliyetler ile sektörün öncü şirketleri arasına girmeyi başardı.

Yerel ve yenilebilir enerji alanında yatırımlarını derinleştiren şirket; Karaman, Çorum, Samsun, Tokat, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Bayburt ve Kars şehirlerinde başlattığı enerji santrali projeleriyle adından sıkça söz ettirmektedir.

Trabzon Sanayici İş Adamları Derneği’ndeki yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra Trabzonspor Kulübü 73. Genel Kurulu’nda Projeler ve Finansman Komitesi Başkan Yardımcılığı görevine seçilen genç iş adamı evli ve 2 çocuk babası.