DOĞRU HABERCİLİK İLE KARŞINIZDA OLACAĞIZ!

Ekip arkadaşlarımızla birlikte daha gayretli, daha hevesli bir şekilde çalışmaya başlıyoruz. Hedefleri olan bir ekiple birlikte, Trabzon Yerel Medyasını hakettiği seviyeye çıkarmak için ilkeli ve dürüst bir şekilde güzel işler yapacağımıza cani gönülden inanıyorum.

Habercinin görevi sadece halkı aydınlatmak veya bir kaç dedikoduyu yaymak değildir. Biz Tskulis ailesi olarak Trabzon'un sosyal sorunlarının çözümünde bir emektar, Trabzonspor'un başarlı olması için bir nefer olacağız. Biz Trabzonluların, Trabzonsporlularının karşına çok ama çok değerli bir sevda için çıkıyoruz. Bunu herkesin bilmesini istiyoruz.


Haber sadece haber değildir. Haber kullanım amacına göre bir silah olduğunu hepimiz biliyoruz. Algıları yöneten bir silah. Bunun bilinci ile hareket ederek çözüm odaklı, doğru bir habercilikle karşınızda olacağız. Doğruya yönelik olmayan haberlerin etki alanı daha büyüktür, insanlar gerçeği değil duymak istediklerinin onlara verilmesi isterler. Bunu bilen haber merkezleri sürekli aynı şeyleri tekrarlayarak bir algı yönetimi oluşturmaya çalışmaktadır. Biz haberciliğin ne kadar kişiye ulaştığı kısmı ile değil, doğru ve ilkeli ulaşıp ulaşmadığı kısmı ile ilgileneceğiz.


Biz Tskulis olarak; doğru, ilkeli, dürüst haberleri çözüm odaklı olarak siz Trabzon ve Trabzonspor sevdalılarına duyurumuzdur.