BAŞKANIMIZ TRT SPOR'A KONUK OLDU

ABDÜLKADİR VE YUSUF'A TEKLİFLER VAR

"Değeri ödendiği takdirde her oyuncumuzun takımdan ayrılmasına izin veririz. Yusuf Yazıcı için Real Sociedad ve Hannover, Abdülkadir Ömür için Benfica bize resmi teklifte bulundular. Reddettik"

 

F.BAHÇE MAÇINDA STATTA OLACAĞIM

"Futbolda bu sene değişen şeyi herkes biliyor. Artık her takım, her takımı yenebiliyor. Çünkü takımlar, kapı arkası, masa altı veya perde arkası sıkıntılarla bu sezon çok daha az karşılaşıyor. İkinci yarıdaki Fenerbahçe maçında İstanbul'da statta olacağım. İlk yarıdaki maçta rakip takımın başkanının ve yöneticilerinin bizim sahamıza gelip gelmeyeceklerine kendileri karar vereceklerdir."

 

ALTINORDU MODELİ BİZİM MODELİMİZDİ

"Altınordu'nun modeli bizim modelimizdi. Şimdi onlar bunu uyguluyor. Barcelona'daki Messi nereden geldi? Altyapılarından 7 oyuncu ana kadroda oynuyor. Futbolcu satarak para kazanan bir Trabzonspor olmak zorundayız."

 

"TÜRK SPORUNUN ÖNÜNDEKİ BASKI KALKTI"TRT Spor'da açıklamalarda bulunan Ahmet Ağaoğlu, "Acaba Anadolu futbolu mu yükseldi, diğerleri mi düştü? Ben biliyorum bunu. Suyun önünde bir şey vardı, o şey çekildi. Su artık daha rahat akabiliyor. Neden bu sene herkes herkesi yenebiliyor, ne oldu peki acaba? Aynı takımlayım ben. Türk sporunun önünde bir baskı vardı, bu sene o baskı yok. Bu kadar diyorum. Çünkü takımlar kapı arkası, masa altı veya perde arkası sıkıntılarla bu sezon çok daha az karşılaşıyor" dedi. 

Ahmet Ağaoğlu'nun bu açıklamalarının ardından programa mesaj atan bir izleyici, "Ahmet Ağaoğlu bu sözleriyle Aziz Yıldırım'ı mı ima ediyor?" şeklinde soru sordu. Ahmet Ağaoğlu bu soruya, "Ben lafı ortaya söyledim. Anlayan anladı, sıkıntı yok" şeklinde yanıt verdi.