Başkan 2019 yılından umutlu!

TSKULİ/MBS 

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Trabzonspor dergisinde yazdığı yazıda Trabzonspor camiasını birlik ve dayanışmasından doğacak başarılı dolu bir senenin kendilerini beklediğini aktardı. 2018 yılının kendileri açısından hep çalıştıkları ve yoruldukları ama sevinçleri ve hüzünleri bir arada yaşadıkları yıl olarak belirten Ağaoğlu 2018 yılında ektikleri tohumların 2019 yılında filizleneceğini belirtti. 

Yaptığı açıklamada tüm camia olarak yöneticisi, taraftarı ve futbolcusuyla “YanYana” durmayı öğrendikleri aktaran Ağaoğlu şunları söyledi: “Bu benzersiz deneyim, bordo-mavili futbolcularımızın sahada sergilediği iyi futbol ve akabinde gelen skor başarısı ile taçlandı. Ne mutlu ki yeni yılı, ligin birinci devresi itibarıyla ikinci sırada kucaklıyoruz. Kupadaki yarışımız ise devam ediyor. Trabzonspor camiası uzun bir süredir ağır bir sınavdan geçiyor. Bu sınavı hazırlayan da biziz; sınavı verecek olan da. Bu sürecin sorumlusu da biziz, kurbanı da. Ancak en önemlisi Trabzonspor'un içinde bulunduğu sorun sarmalından kurtaracak olan da bizleriz. El birliği ve üstün bir gayretle gücümüze inanarak ve hiçbir koşulda karamsarlığa kapılmadan beraber yol alacağız. Bizler Trabzonspor'umuzu her daim ileriye taşımanın heyecanı ve gayreti içinde yolumuza devam ederken karşılaşacağımız engeller bizi yıldırmamalı.”

Son olarak arkalarındaki o çok büyük desteğin farkında olduklarını belirten Ağaoğlu “Biz biriz, biz Trabzonspor’uz.” sözlerini aktardı ve sahada oynanan futboldan memnun olduğunu söyledi.