AHMET AĞAOĞLU BU AKŞAM YÖNETİMİNİ BELİRLİYOR!

Ahmet Ağaoğlu, 6 ay önce koltuğu teslim aldığı Muharrem Usta'dan sonra tek başına yeniden 3 yıllığına Başkan olmaya hazırlanıyor. Hafta sonunda yapılacak seçimli olağan genel kurul öncesi mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu dışında şu ana kadar aday çıkmadı. Başkan Ağaoğlu'nun yönetim kurulu listelerini Divan Kuruluna sunulmasına saatler kala son şeklini İstanbul'da akşam saatlerde yaptığı görüşmelerde vereceği öğrenildi. 

YÖNETİMDE OLAN İSİMLER SORUN ÇIKARTMADI!

Ahmet Ağaoğlu ile göreve gelen yönetici arkadaşları Başkan Ahmet Ağaoğlu ile dürüst yol arkadaşlığı yaparken yöneticiler Ahmet Ağaoğlu'nun aldığı kararlara tam destek verdi. Uzun yıllardır sorunsuz bir yönetim olarak nitelendirilen Ahmet Ağaoğlu yönetiminde Faruk Kanca ve Emin Kahraman ile yaşanan küçük sıkıntılar olsada bu Trabzonspor taraftarına yansımadı.

İLK DEFA YÖNETİCİLER SOSYAL MEDYADA FAZLA KONUŞULMADI!

Trabzonspor'da çok uzun zaman sonra yöneticiler sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmadı. Hayrettin Hacısalihoğlu ara ara yaptığı açıklamalardan sonra eleştiriler alsada Ahmet Ağaoğlu'nun taraftarda olan kredisinden dolayı yaşanan olumsuzluklar uzun sürmedi. Onur Sağır'ın sezon başında yeni formaları sosyal medyada heycanına kapılarak sızdırması tepki görürken yöneticilerin işi toparlamasıyla konu büyümedi. Yönetici Serdar Ekrem Şirin'in ise E-Spor takımının kurulucağını açıklaması sosyal medyada takdir topladı.

ERTUĞRUL DOĞAN VE MESUT ÇAĞLAR BOZOĞLU ÇOK SEVİLDİ!

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu göreve geldikten sonra Trabzonspor taraftarı tarafından 2 yönetici sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Trabzonspor'un sıkıştığı dönemde yardımdan kaçınmayan Başkan Yarımdıcısı Ertuğrul Doğan bu samimiyeti ile taraftarın büyük saygısını ve sevgisini kazandı. FİFA önünde protesto yapan taraftarlara maddi ve manevi destekte bulunan Ertuğrul Doğan camianın sevilen isimlerinden olmayı kısa sürede başardı. Başkan Yardımcısı Çağlar Bozoğlu ise maddi taleplerde elinden geleni yaparken şike mücadelesi için İsviçre'de bulunan taraftarlarımıza ciddi bir maddi ve manevi katkıda bulunduğu öğrenildi. Bozoğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Chelsea kulübünden randuvü talep ettiğini ve kardeş kulüp projesi için ilk teması kurduğunu açıkladı. İlerleyen günlerde Başkan Ahmet Ağaoğlu liderliğinde Chelsea Başkanı Roman Abramoviç ile Londra'da görüşme yapılması bekleniyor.

LİSTE ÇOK DEĞİŞMEYECEK!

Başkan Ahmet Ağaoğlu yeni liste oluşturmak için İstanbul'da tecrübeli Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp ile bir araya geldi. Kendisine bir çok isim önerilen Ahmet Ağaoğlu tekliflere kibarca teşekkür ederken 3-4 isim takviyesiyle yoluna devam etmesi bekleniyor. Disiplinli yöneticiliği ve Onur Kıvrak, Burak Yılmaz konusunda sergilediği tavırla Ahmet Ağaoğlu'na güç katan ve zaman zaman bu yönü ile hem eleşitiri hem de takdir toplayan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun durumu ise belirsizliğini korumaya devam ediyor. İkilinin yapacağı bu akşam ki görüşme Hayrettin Hacısalihoğlu'nun geleceğini belirleyecek.