Ağaoğlu'dan Önemli Transfer Açıklamaları!

Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yapacakları transferler hakkında açıklamalarında bulundu. Bu sezon direkten dönen 25 şut hakkında da açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, konu hakkında çok ilginç bir yaklaşımda bulundu. Ağaoğlu "O direği sökmeyeceklerdi. O kale direklerini söküp, parçalamayacaklardı. Direklerin ahını almayacaktık." dedi..Kale direklerinin intikamı diyorum ben ona. O direği sökmeyeceklerdi. O kale direklerini söküp, parçalamayacaklardı. Direklerin ahını almayacaktık. Benim tahminim hiçbir ülkenin liginde hiçbir takımın bu kadar şutu direkten dönmemiştir..Belki de tüm zamanların birincisiyiz. İşin enteresan tarafı, antrenmanlarda şutlar pek direkten dönmüyor. Büyük çoğunluğu gol oluyor. Bu sene bayağı antrenman izledim. Hoşuma da gidiyor izlemek.

"Orada da toplar direkten dönüyor ama bizim maçlarda direklerden dönen toplarla oranladığınız zaman antrenman olmasına rağmen çok daha az sayıda. Bilmiyorum sebebini. O kadar kurban kestik ki mezbahada koyun kalmadı.".

EN ÖNEMLİ KISIM İSTANBULDA!

Zaten işlerin çok büyük bir bölümünü İstanbul'dan yönetiyoruz. Trabzon'dan başkan olarak neyi yöneteceksiniz. Tabii ki belli şeyler var. Yönetim kurulu toplantıları ama şu anda maalesef işlerin çok büyük bir bölümü, İstanbul'dan yönetilmeyi gerektiriyor.

Ama herhalde Trabzonspor'un tarihinde de bir sene içerisinde bu kadar fazla İstanbul ve Trabzon arasında mekik dokuyan ve bu kadar Trabzon'da zaman harcayan özellikle son dönemleri baz alırsak başkan olduğunu zannetmiyorum. 

 

.

.