Sürmene'de Silahli Çatışma! 2 Ölü 1 Ağır Yaralı!

Trabzon'un Sürmene ilçesinde öğle saatlerine yakın çay bahçesinde oturan 4 kişi arasında çıkan tartışma silahli çatışmaya dönüştü.

Sürmene'de Silahli Çatışma! 2 Ölü 1 Ağır Yaralı!

TSKULİS / ÖZEL HABER


Bugün öğle saatlerinde Sürmene meydanda bir çay ocağında oturan 4 kişi arasında çıkan tartışma silahli çatışmaya dönüştü. Tartışma esnasında belinden silahını çıkartan şahıs tartıştığı üç kişiye kurşunlar yağdırdı. Yaşanan silahli çatışmada bir kişi olay yerinde ölürken, bir kişi kaldırıldığı Kaşüstü hastanesinde öldü. Yaralanan diğer şahıs hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan şahsın durumunun ağır olduğu öğrenilirken, tartıştığı kişilere kurşun yağdıran Muhammet H. olaydan sonra karakola teslim oldu.

Olay yeri incelemelerine devam ediyor!YARIM SAAT TARTIŞTILAR

Tskulis.com'un edindiği bilgiye göre olaydan önce oturdukları çay ocağında yarım saat kadar konuşup, tartışan şahıslar arasında tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Muhammet H. silahını ateşlemesiyle ortalık kan gölüne döndü. İki kişi olay yerinde ölürken, bir kişi hastaneye kaldırıldı. Tartıştı kişilere kurşun yağdıran kişi sağa sola ateş ederek park halindeki aracına binerek olay yerinden kaçtı.

ŞAHIŞLARIN KİMLİK BİLGİLERİ BELLİ OLDU!

Trabzon’un Sürmene İlçesinde Muhammet H. (1997 Sürmene doğumlu) şahıs Köprübaşı kavşağı önünde Harun DEMİR (2002 Sürmene doğumlu, Uğurcan BAYRAKTAR (1998 Araklı nüfusuna kayıtlı) ve Mertcan AYGÜN (1998 Sürmene doğumlu) şahısları silahla yaralayarak olay yerinden silahı ile birlikte kaçtı.

Trabzon Sürmene'de Cuma saati öncesi işlenen cinayetin sebebi ve şahısların kimlikleri ortaya çıktı .

OLAY SEVGİLİ YÜZÜNDEN İŞLENMİŞ 


Yaralı Harun DEMİR kasığından vurularak KTÜ  Farabi devlet hastanesine sevk edilirken Hayati tehlikesi devam etmektedir.

Yaralı Mertcan AYGÜN Kaşüstü Hastanesi'ne sevk edilmiş, hastanedeki bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Uğurcan BAYRAKTAR yaralı olarak kaldırıldığı Sürmene Devlet hastanesinde vefat etti.

Şüpheli M.H Sürmene Emniyet Müdürlüğündeki ilk ifadesinde olayı sevgili mevzusu sebebiyle gerçekleştirdiğini beyan etti.

Olay yerinde 10 kovan bulundu!


Şüpheli şahıs Muhammet H. bir süre sonra kullanmış olduğu tabancası ile birlikte Sürmene İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu.

 

Olay yeri!