Özer Hurmacı’nın Ödeyeceği Nafaka Dudak Uçuklattı

Özer Hurmacı'nın eşine ödeyeceği nafaka tutarı belli oldu!

Özer Hurmacı’nın Ödeyeceği Nafaka Dudak Uçuklattı

 

Trabzonlu ve Trabzonsporlu eski futbolcu Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı arasında nafaka davası sonuçlandı. Hatırlanacağı üzere Özer Hurmacı, “Astroloji haritasına bakarak “Beni aldatıyorsundiye eşinin kendisine baskı yaptığı” gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Mahkeme Hurmacı’nın eski eşine toplamda 52 bin TL tedbir naası ödemesine karar verdi 

Trabzonsporlu eski futbolcu Özer Hurmacı, bu sıralar magazin gündeminde eşine karşı açtığı boşanma davasıyla gündemde.  6 yıllık eşinin 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı için astroloji haritasına bakarak kendisine “Beni aldatıyorsun” diye baskı kurduğunu iddia eden Hurmacı, İstanbul Aile Mahkemesine boşanma davası açmıştı.  Bunun üzerine Mihriban Hurmacı’da karşı boşanma davası açarak 30 Milyon TL tazminat, kendisi için 50 bin, 3 çocuğu için de aylık 75 bin TL aylık nafaka talep etti.  Mahkeme dava süresi boyunca çocukların velayetini anne Mirhiban Hurmacı’ya verirken Özer Hurmacı’nın da belirli günlerde çocuklar vakit geçirebileceği kaydedildi.

Severek evlendiler ama aralarına astroloji girdi!

 

125 BİN ₺ 52 BİN ₺ OLARAK BELİRLENDİ!

Hem çocukları hem de kendisi için toplamda 125 bin TL tedbir nafakası talep eden Mihriban Hurmacı’nın alacağı nafaka da belli oldu.  Buna göre Mahkeme toplamda 52 bin Tl nafakaya hükmetti.  2 çocuk için 24 bin TL, bebek için  7 bin 500 Tl ve Mihriban Hurmacı için de 21 bin TL nafaka bağlanmasına mahkeme karar verdi. Özer Hurmacı’nın bu karara itiraz ettiği kaydedildi.