Hayrettin Hacısalihoğlu'dan Başkan Ahmet Ağaoğlu'a Transfer Eleştirisi!

Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor Başkanlığına aday olursa, kendisini de Trabzonspor Başkanlığına aday olacağını söyleyen Trabzonspor'un eski yönetici müdavimlerinden Hayrettin Hacısalihoğlu'dan Ahmet Ağaoğlu'a 'başarısız' oldu eleştirisi geldi.

Hayrettin Hacısalihoğlu'dan Başkan Ahmet Ağaoğlu'a Transfer Eleştirisi!

 

Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu dikkat çeken açıklamada bulundu. Camiaya ve Başkan Ahmet Ağaoğlu'na bir soru yöneltti.

Spor Toto Süper Lig'de sezonu 4. sırada tamamlayan Trabzonspor'un eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu bordo-mavililerin gündemiyle ilgili Radyospor’a açıklamada bulundu.

Hayrettin Hacısalihoğlu ve Ahmet Ağaoğlu

"Yüzde 90 başarı varsa transferler neden yapıldı?" 

“BAŞARILI DEĞİLİZ!”

Hacısalihoğlu, Başkan Ağaoğlu'nun transferde yüzde 90 başarı sağlandığı yönündeki bir yorumunu hatırlatarak şunları söyledi:

"Abdullah Avcı, Trabzon'a uyum sağladı. Hoca ile ilgili sorun yok. Ama kulüpler transferi sadece ihtiyaçlara göre yapmamak lazım. Hem mali açıdan hem de sportif açıdan paralel bir şekilde götürmek gerekiyor. Başkan yüzde 90 başarı sağlandı dedi, devre arasında 3 oyuncu alındı. Yine de 4. sırada olduk. Onlar olmasaydı ne olacaktı? Başarılı bir sezon geçmedi."