Fotomaç'tan Enteresan Abdülkadir Parmak Haberi!

Trabzonspor'un için en kritik maçlardan biri olan Galatasaray maçında 80. dakikadan sonra oyuna girmemek için tribüne çıkan Abdülkadir Parmak, medya ve Trabzonspor Yönetiminin baskısıyla affedilmişti. Abdülkadir Parmak, sosyal medyada tatil fotoğraflarını paylaşmasını rağmen fotomaç gazetesinin futbolcunun bireysel olarak çok sıkı çalıştığı haberi yapması enteresan karşılandı!

Fotomaç'tan Enteresan Abdülkadir Parmak Haberi!

Galatasaray maçında 80. dakikadan sonra oyuna girmemek için tribüne çıkan Abdülkadir Parmak, Abdullah Avcı tarafından kadro dışı bırakılmıştı. Abdülkadir Parmak'ın özür dilemeileri ve Trabzonspor Yönetiminin baskıları neticesinde affedilen Abdülkadir Parmak için fotomaç gazetesinde enteresan bir haber çıktı.

Abdülkadir Parmak

İşte sosyal medyada tepki çeken ve anlam verilemeyen haber; 

Abdulkadir Parmak çalışıyor

Galatasaray maçındaki disiplinsiz davranışları sonrasında kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak iki defa hem camiadan hem de teknik direktörü Abdullah Avcı'dan özür dilemişti. Sezon sonu Avcı ile Parmak arasında bir görüşme daha olmuş ve tecrübeli orta saha oyuncusu affedilmişti. 26 yaşındaki futbolcu yeni sezon öncesi sıkı şekilde bireysel antrenmanlarını yapıyor.
 

Galatasaray maçındaki disiplinsiz davranışları sonrasında kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak iki defa hem camiadan hem de teknik direktörü Abdullah Avcı'dan özür dilemişti. Sezon sonu Avcı ile Parmak arasında bir görüşme daha olmuş ve tecrübeli orta saha oyuncusu affedilmişti. 26 yaşındaki futbolcu yeni sezon öncesi sıkı şekilde bireysel antrenmanlarını yapıyor.

ABDÜLKADİR PARMAK AİLESİ İLE TATİLDE

Abdülkadir Parmak, liglerin sona ermesiyle birlikte Trabzonspor'un futbolculara verdiği izini ailesi ile tatile çıkarak değerlendiriyor. Abdülkadir Parmak, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda, Türkiye’nin en önemli turistik mekanlarından olan Patara Antik Kentinde tatilde olduğunu gösteriyor. Abdülkadir Parmak'ın yeni sezon için sıkı bir çalışma içinde olduğuna dair herhangi bir paylaşımın sosyal medyada bulunmaması akıllara başka soru işaretlerini getirdi.

İşte Abdülkadir Parmak'ın instagramdan paylaştığı fotoğraflar;