Flört Uygulamasında Tanıştığı Kişiyi Eve Davet Edip Pişirip Yedi!

Mark Latunski, bir flört uygulamasında tanıştığı Kevin Bacon'ı öldürdüğünü itiraf etti.

Flört Uygulamasında Tanıştığı Kişiyi Eve Davet Edip Pişirip Yedi!

 

ABD'de yaşanan olayda Mark Latunski, 25 yaşındaki Kevin Bacon'ı bir arkadaşlık uygulamasında tanıştıktan sonra aralık 2019'da öldürdüğünü itiraf etti. Latunski, 18 Ekim'de başlayacak duruşma öncesinde 13 Ekim'de savunma duruşması için mahkemeye çıkacaktı. Daha önce Latunski suçsuz olduğunu savunmuş, avukatı da akıl hastalığı geçmişine dayanan bir savunma yapmıştı.Latunski, Bacon'ı öldürdüğünü itiraf etti. Polis, mahkeme belgelerine göre Latunski'nin ayrıca Bacon'ın cesedinden parçalar aldığını ve bunları pişirip yediğini söyledi.Michigan Eyalet Polisi Latunski'nin faaliyetlerini araştırmaya devam ediyor ve öne çıkmaya çağırdıkları daha fazla olası kurban olabileceğine inanıyor.

Yetkililer, 2019 sonbaharında Latunski ile randevusu olan ancak evden kaçtığı bildirilen diğer iki kişiyle görüştü. Halk TV'nin Washington Post'tan aktardığı habere göre, Michigan Eyalet Polisi üsteğmeni David Kaiser, Latunski'nin diğer olaylarla ilgili olarak suçlanmadığını söyleyerek, "Eğer bunlar rızaya dayalı ise ve bir kurbanımız yoksa, o zaman ortada bir suç da yok demektir. Çoğu zaman öğrendiğimiz şey, (BDSM) kültürü içindeki insanların çok özel oldukları ve çok fazla bilgi paylaşmak istemedikleridir" açıklamasında bulundu.

Cinayetin ardından flört uygulaması yetkilisi olaydan dolayı "üzüldüklerini ve dehşete düştüğünü" ve olayı soruşturan "kolluk kuvvetleriyle birlikte çalışmaya tamamen kararlı olduğunu" söyledi.

SON YILLARDAKİ YAMYAMLIK VAKALARI

Ocak ayında Berlinli bir öğretmen Almanya'da 43 yaşındaki bir erkeği "yamyamlık fantezilerinin" bir parçası olarak öldürmekten suçlu bulunmuştu. Bir önceki Aralık ayında ise Idaho'lu bir erkek 70 yaşındaki komşusunu öldürmek ve kısmen yemekle suçlanmıştı. 54 yaşındaki Bob Lee Allen, bir erkeği yasadışı olarak hadım etmekten suçlu bulunduktan sonra Eylül 2021'de en az 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Allen'ın kurbanına, organları çıkarıldıktan sonra "parçalarını tüketeceğini" söylediği bildirildi.