Ünal Karaman Süper Lig'e Geri Dönüyor!

Trabzonspor'un efsane ismi Ünal Karaman yeniden Süper Lig'e dönmeye hazırlanıyor.

Ünal Karaman Süper Lig'e Geri Dönüyor!

 

Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra Rizespor'u ve Göztepe'yi çalıştıran Ünal Karaman, Göztepe'de transfer konusunda yaşanan aksaklıklar takımın performansına da yansıdı. Gelen olumsuz sonuçlardan dolayı Ünal Karaman ile Göztepe geçtiğimiz haftalarda anlaşarak, yollarını ayırdılar. Ama Ünal Karaman'ın Süper Lig ayrılığı kısa süreceği benziyor.

ERSUN YANAL İLE YOLLAR AYRILDI!

Antalyaspor'da geçtiğimiz sezonun ilk devresinde takımın başına geçen Ersun Yanal ile yollar ayrıldı. Bu sezon öne geçtiği birçok maçı kaybeden Antalyaspor, faturayı teknik direktör Ersun Yanal'a kesti. Tecrübeli hoca ile yollar ayrıldı. 

ÜNAL KARAMAN ŞEHRE DAVET EDİLDİ

Antalyaspor Yönetimi, Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra Trabzonspor’un efsanesi Ünal Karaman'ı şehre davet etti. Ünal Karaman ve Antalyaspor Yönetimi arasında yapılacak görüşme sonrası karar verilecek. Antalyaspor, kadrosundaki genç oyuncular için Ünal Karaman ile çalışmaya çok sıcak baktığı öğrenildi. Ünal Karaman'ın, Antalyaspor Yönetiminin bu isteğine olumlu yaklaştığı öğrenildi. Anlaşma her an açıklanabilir.