Trabzonspor Olmadı Ama Milli Takım Oluyor!

Trabzonspor'un Hüseyin Çimşir'den sonra takımın başına geçirmeye çalıştığı isim Stefan Kuntz'un yardımcı oluyor.

Trabzonspor Olmadı Ama Milli Takım Oluyor!

 

Stefan Kuntz'un birinci yardımcı antrenörü Hannover 96'lı Kenan Koçak oldu. Kocak’ın, hatırlanacağı üzere Temmuz 2020’de Trabzonspor ile görüştüğü iddia edilmişti. O dönem Alman medyasında çıkan haberler için Koçak, “Yorum yapmak istemiyorum”  ifadelerini kullanmıştı. 

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un, birinci yardımcı antrenörü belli oldu. Hamit Altıntop'un yoğun çabası sonrası, Stefan Kuntz'un birinci yardımcı antrenörü Kenan Koçak oldu. 

Hannover 96'dan ayrılan ancak sözleşmesi devam eden 40 yaşındaki teknik adamın kulübüyle fesih görüşmelerine başladığı belirtildi. Ayrıca, Kuntz'un ekibinde belirlediği bir de tercüman yer alacak. 

Kenan Koçak

TRABZONSPOR İDDİALARINA YANIT VERMİŞTİ

Kenan Koçak, Trabzonspor kamuoyuna yabancı bir isim değil. Hatırlanacağı üzere 2020 yılında Trabzonspor, Hüseyin Çimşir ile yolları ayırdıktan sonra Temmuz ayında ilk gündeme gelen isimlerden biri de Hannover 96’yı çalıştıran Kenan Koçak olmuştu. Koçak için o dönem Alman medyası tarafından Trabzonspor’un başına geçeceği iddia edilmişti. Koçak, bu iddialara "Böyle dedikodular üzerine yorum yapmak istemiyorum. Şu an söyleyebileceğim tek şey, tamamı ile Hannover 96'ya odaklanmış olduğumdur." ifadelerini kullandı. Hannover’in başkanı da Martin Kind "Hayat, bir düşler tiyatrosu değildir. Koçak'ın burada tamamlaması gereken bir kontratı var." diyerek yanıtlamıştı. Trabzonspor ise Newton ile yeni sezona başlamıştı.