Trabzonspor'un Bu Hamlesi Nelsson'u Galatasaray’dan Koparacak!

Son şampiyon Trabzonspor stoper arayışlarını sürdürüyor...

Trabzonspor'un Bu Hamlesi Nelsson'u Galatasaray’dan Koparacak!

 

Real Betis'ten Bartra'ya ilgi gösteren bordo-mavili takım bu transferi gerçekleştirirse, İspanyol ekibide Galatasaraylı Victor Nelsson'a teklif götürecek...

Betis, Bartra’nın sözleşmesini yenileyemezse satacak. Trabzonspor ilk aday. Bordo-mavililer Bartra’yı alırsa, Betis de boşluğunu Galatasaray’dan Nelsson ile dolduracak. En azından İspanya’dan gelen haberler bu yönde.

BETİS, BARTRA'YI TAKIMDA TUTMAK İSTİYOR

El Gol’ün haberine göre Betis, 31 yaşındaki Bartra’ya iki yıl daha sözleşme teklif etti. Ancak şu an için bir yanıt alamadı. Bu da Betis’i Bartra’yı şimdiden satarak bir miktar kar elde etmeye çalışmaya zorluyor. Oyuncuyla ilgilenen birçok takım var.

TRABZONSPOR'UN BARTRA'YA İLGİSİ VAR

Halihazırda durumunu sorgulayan takımlardan biri de Türkiye şampiyonu Trabzonspor. Ama şu anda karar verilmiş bir karar yok. Çünkü öncelikle sözleşme yenileme görüşmelerinin sonlanması gerekiyor. Bu nedenle Betis yönetimi Bartra’nın gidişi durumunda yerini dolduracak bir oyuncu arama çalışmalarına devam ediyor.

BETİS, BARTRA'NIN BOŞLUĞUNU NELSSON'LA DOLDURACAK

Betis’in ilgisini çeken oyunculardan birisi de Galatasaray’ın stoperi Vitor Nelsson. Oyuncunun Galatasaray’dan ayrılmak istemesi avantaj olarak dikkat çekiyor.

Bartra