Trabzonspor'un Aylarca Peşinde Koştuğu Futbolcu İçin Galatasaray ve Fenerbahçe Karşı Karşıya!

Galatasaray, bir dönem Trabzonspor'un gündeminde olan, yakın zamanda Fenerbahçe'nin ısrarla istediği futbolcuyu kadrosuna katmak için çalışmalara başladı. İstanbul kulüpleri İrfancan'dan sonra bir başka futbolcu için karşı karşıya gelecek iki kulüp!

Trabzonspor'un Aylarca Peşinde Koştuğu Futbolcu İçin Galatasaray ve Fenerbahçe Karşı Karşıya!

 

Trabzonspor sezon bitmeden kadrosuna katmak için çalışmalarda bulunduğu Edin Visca transferine ilk engeli Göksel Gümüşdağ çıkardı. Sonrasında devreye Fenerbahçe girdi ve transfer tıkanma noktasına geldi. En son olarak Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları oynayacak olan Galatasaray devreye girdi. 

Fatih hocanın isteği doğrultusunda Visca'yı kadrosuna katmak isteyen Galatasaray Yönetimi, yarından itibaren Başakşehir Kulübü'yle görüşmelere başlıyor.

Edin Visca

Galatasaray 'da Edin Visca için ilk somut adım atılıyor...

31 yaşındaki kanat oyuncusunun menajeriyle yapılan ve resmi olmayan ilk görüşmenin olumlu geçtiği öğrenilirken, sarı-kırmızılı yönetimin, Başakşehir'le pazarlıkları başlatmaya karar verdiği belirtiliyor. 

İki kulübün, yarından itibaren masaya oturması bekleniyor. Başkan Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim'in talep ettiği kadroyu kurabilmek için kesenin ağzını açmış durumda.

FENERBAHÇE'NİN UZUN SÜREDİR GÜNDEMİNDE

Fenerbahçe 'nin de uzun süredir transfer gündeminde yer alan Visca'nın bonservisi için, paranın yanı sıra kadrodaki bazı oyuncuların takasta kullanılması da düşünülüyor.

Edin Visca

GALATASARAY’IN HEDEFİ PSV MAÇINA YETİŞTİRMEK

Sarı-kırmızılı kulüp, Visca transferinde sürecin uzamaması için ne gerekiyorsa yapacak. Hatta yönetime yakın kaynaklar, pazarlıklarda beklenen mesafenin kat edilememesi halinde, görüşmelerin kulübe zarar vermemesi adına sonlandırılacağı ve vakit kaybedilmeden alternatif isimlerle görüşüleceği bilgisini aktarıyor.
Fanatik’in haberine göre asıl hedef ise Visca'yı, Şampiyonlar Ligi 2.ön eleme turundaki PSV maçlarından önce transfer ederek UEFA listesine yazdırabilmek.
Başakşehir'de 2011 yılından beri forma giyen Visca, transfer sezonunda birçok kez 4 büyüklerin transfer listesine girdi.