Trabzonspor'da Yunus Mallı Kararı Verildi!

Yunus Mallı, Trabzonspor'da son 2 maçta gösterdiği performansla göze girdi.

Trabzonspor'da Yunus Mallı Kararı Verildi!

 

Trabzonspor'un tartışılan isimlerinden biri olan Yunus Mallı son 2 maçtaki istekli görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmişti. Tecrübeli futbolcu için karar verildi.Geçen sezonun devre arasında takıma katılan ancak verilen şansları değerlendirmeyince yedek kulübesine hapsolan Yunus Mallı son iki maçta oyuna girdikten sonra gösterdiği performasla teknik heyetin gözüne girmeyi başardı. Gurbetçi yıldız, bir sürpriz yaşanmazsa sezon bitine kadar kariyerine Trabzonspor'da devam edecek.
Yunus’un da ayrılmak istemediği ve şampiyonluk yolunda takıma destek vermek istediği öğrenildi. Abdullah Avcı da yabancı kuralı konusunda bir sıkıntı yaşamamak için Yunus Mallı'yı kadroda tutmak istiyor.

Yunus Mallı yaşadığı ağır sakatlıktan sonra sezon başından beri yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Galatasaray maçında Süper Lig'in güçlü fiziğe sahip Ömer Bayram ile girdiği omuz omuza mücadelede ayakta kalması, eski gücünü bulmaya başladı yorumları yapılmaya başlandı. 

ŞAMPİYONLUK İÇİN ÜSTÜME NE DÜŞÜNÜYORSA!

Trabzonspor'un yıldız ismi Yunus Mallı Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada : Oynayıp, oynamamak önemli değil. Kimin oynadığı da hiç önemli değil. Ben Trabzonsporluyum. Trabzonspor’un şampiyonluğu için üstüme ne düşüyorsa elimden geleni fazlasıyla yapmaya devam edeceğim. Gitmiyorum, şampiyonluk kupasını beraber kaldıracağız." ifadelerini kullandı.