Nwakaeme Hull City İle Prensip Anlaşmasına Vardı! İşte Nwakaeme'nin Maaşı!

Anthony Nwakaeme'nin Trabzonspor'dan sonraki adresi merak konusuydu. Adı geçtiğimiz günlerde Galatasaray ile de anılan Anthony Nwakaeme'ye Championship ekibi Hull City'nin teklifte bulunduğu iddia edildi. İşte Hull City'in Nwakaeme ile vardığını prensip anlaşması!

Nwakaeme Hull City İle Prensip Anlaşmasına Vardı! İşte Nwakaeme'nin Maaşı!

 

Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra adı son olarak Galatasaray ile anılan Anthony Nwakaeme için Hull City devreye girdi. İngiliz ekibinin Anthony Nwakaeme'ye teklifte bulunduğu ve Nijeryalı oyuncunun bu teklife sıcak baktığı öğrenildi. Oyuncu Hull City'den zaman istedi. 

ANTHONY NWAKAEME'YE HULL CITY'DEN TEKLİF

İngiltere basınından Hulldailymail'in haberine göre; Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Championship ekiplerinden Hull City, Anthony Nwakaeme için devreye girdi. Ada ekibi Nijeryalı hücumcuya teklifini yaptı.

Nwakaeme

SÜRE İSTEMİŞTİ

Trabzonspor ile sözleşme uzatma konusunda anlaşmaya varamayan Anthony Nwakaeme, Hull City'in teklifini kabul etmek için süre isteyen yıldız isim kararını verdi. Nwakaeme Hull City'in 1 milyon 500 bin Euro yıllık ücret ve 2 yıllık sözleşmesini kabul ederek prensip anlaşmasına vardı.