Kocaelispor Başkanı Engin Koyun'dan Mustafa Reşit Akçay Açıklaması!

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun'dan Mustafa Reşit Akçay açıklaması.

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun'dan Mustafa Reşit Akçay Açıklaması!Kocaelispor Başkan Engin Koyun, yaşadığı ağır solunum hastalığı yüzünden hastanede tedavi altında olan teknik direktörleri Mustafa Reşit Akçay için Gazeteci Selahattin Kınalı'ya açıklamalarda bulundu. 

Kocaelispor Başkanı Koyun yaptığı açıklamada "Hedefimiz gerçek bir altyapı ile şehrin potansiyelini layık olduğu şampiyonluk yarışına ortak etmek. PTT Ligi'nde ilk yıl en azından Play Off oynamayı,en geç 2-3 yıl içinde de süper ligin tozunu almayı düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.

Kocaelispor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay

“HOCAMIZIN EKİBİ HOCA GELENE KADAR TAKIMIN BAŞINDA OLACAK”

Yaşadığı rahatsızlık dolayısıyla hastanede bulunan teknik direktörleri Mustafa Reşit Akçay için de açıklamalarda bulunan Kocaelispor Başkan Engin Koyun "Hocamız Mustafa Reşit Akcay'ın sağlık durumunu yakından takip ediyor ve en kısa sürede iyileşip takımın başına geçmesini bekliyoruz. Hoca çok karakterli, çalışkan, yenilikçi ve özü sözü bir spor adamı. Ancak hocamız dönene kadar yine kendisi gibi karakterli,çalışkan ve teknik-taktik yeterlilikleri konusunda kuşkumuz olmayan yardımcıları ile yolumuza devam edeceğiz." açıklamalarında bulundu.

Kocaelispor Başkanı Engin Koyun

"FUTBOL DOĞRULARI YAPILACAK

Kocaeli'nin potansiyelinden bahseden Başkan Engin Koyun "Kocaeli ve futbol kamuoyu şunu bilmeli; Kocaeli futbol doğrularını çoğaltıp hataları en aza indirmeyi ilke edinen yönetim iradesinden zerre taviz vermeden, büyük yürüyüşüne devam edecek." ifadelerini kullandı.

Kocaelispor teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay hastanede olması gerekirken, Kocaelispor'un final maçında takımı yalnız bırakmayarak kulübedeki yerini aldı.