Iker Casillas'tan Eşcinsel İtirafı Geldi Marc Bartra Yorum Yaptı!

Iker Casillas, eşcinsel olduğunu açıkladı Trabzonsporlu Marc Barta ise paylaşıma yorum yaptı.

Iker Casillas'tan Eşcinsel İtirafı Geldi Marc Bartra Yorum Yaptı!

 

İspanya eski kaptanı İker Casillas’ın “Eşcinsel” olduğu yönündeki paylaşımına Trabzonspor’un İspanyol futbolcusu Marc Batra’dan da yanıt geldi…


Real Madrid ve İspanya Milli Takımının eski kalecisi Iker Casillas, bugün Twitter hesabından yaptığı paylaşımla resmen dünya gündemini belirledi.

Casilla, sosyal medya hesabından “Umarım bana saygı duyarsınız. Ben bir eşcinselim” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Barcelona’nın eski kaptanı ve İspanyol milli futbolcu Carles Puloy’da “Hikayemizi anlatmanın zamanı geldi Iker” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım!

Casillas’ın bu paylaşımına Trabzonsporlu İspanyol futbolcu Marc Bartra’da kayıtsız kalmadı.Bartra, sosyal medya hesabından Casillas’a yanıt vererek, “Ya ara hora amigo” ve alkış emojisi koydu. Bu ifadeler Türkçeye çevrildiğinde ise “Zamanı geldi dostum” şeklinde çıkıyor.Bartra’nın bu paylaşımına Trabzonsporlu taraftarlardan çok sayıda yorum gelmesi dikkat çekti.

SOSYAL MEDYAYI TROLLÜYORLAR... 

İspanla As Gazetesinin iddiasına göre Iker Casillas'ın son dedikoduların ardından sosyal medyayı trollediği yönünde.. Diğer İspanyol oyuncularda Casillas'ın sosyal medyayı trollemesine mesajlarıyla destek oluyor... 

CASİLLAS, TWEET'İ SİLDİ…

Dünya gündemine oturan olayın ardından Casillas'ın da tweet'i sildiği görüldü...