Balotelli'nin Sergen Yalçın'a Olan Tepkisinin Nedeni Belli Oldu!

Sergen Yalçın ve Balotelli arasındaki tartışmanın detayları ortaya çıktı.

Balotelli'nin Sergen Yalçın'a Olan Tepkisinin Nedeni Belli Oldu!

 

İtalyan yıldız, golün ardından Beşiktaş yedek kulübesine doğru gidip işaret parmaklarıyla kafasını gösterdi ve ‘think (düşün)’ dedi. Hakem Ali Palabıyık, yıldız golcüye bu hareketinden sonra sarı kart gösterdi.

Maç bittikten sonra gergin anlar
Maçın uzatma dakikalarında Adana Demirspor 3-3’lük beraberliği yakalamasının ardından hakem Ali Palabayık karşılaşmayı bitirdi.

Maç bittikten sonra Balotelli, aynı hareketi tekrar yaptı

Maç bittikten sonra İtalyan oyuncunun aynı hareketi tekrar yapması Beşiktaş yedek kulübesiyle Balotelli arasında gerginliğin tekrar yaşanmasıne sebep oldu. VAR kulübesinde sıkışan İtalyan yıldız zor anlar yaşandı. Gerginliğin stat koridorlarında da sürdüğü öğrenildi. Temsilcinin yazacağı rapor sonrasında siyah beyazlıların ceza alabileceği belirtiliyor.

Sergen Yalçın, Balotelli transferini istememişti

Sergen Yalçın, geçen sezon Balotelli ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı: “Balotelli’yi ben veto etmedim. Bu şartlarda, yüksek maliyetli ve istikrarsız bir oyuncunun sorumluluğunu almam, siz alıyorsanız tamam dedim.”

Yorumcuyken ‘beyni yok’ demişti

Sergen Yalçın yorumculuk yaparken de İtalyan futbolcuyu hedef almıştı. 29 Eylül 2013’de Yalçın, bir pozisyon için yaptığı yorumda “Bu çocuğun (Balotelli’nin) beyni yok. Vallahi beyni yok. Ne kadar saygısız bir insan. Laubali bir vuruş yapabilirsin ona okeyim. Ama şu yaptığı hareket tamamen rakibe saygısızlık” demişti. 

Sergen Yalçın Sekiz yıl önce beyinsiz dedi