Abdullah Avcı'nın Hayalini Kurduğu Orta Saha Kurgusu

Abdullah Avcı Marek Hamsik transferi ile birlikte hayalini kurduğu orta sahaya kavuşacak.

Abdullah Avcı'nın Hayalini Kurduğu Orta Saha Kurgusu

 

Trabzonspor Yönetimi, Marek Hamsik konusunda geri sayıma geçerken, Abdullah Avcı da müjdeli haberi dört gözle bekliyor. Tecrübeli hocanın kafasındaki orta alan kurgusunda, Slovak yıldız kilit adam durumunda. Avcı, merkez üçlüyü Hamsik-Bakasetas-Abdülkadir Ömür şeklinde hedefliyor.

Fırtına’da taraftarların en az Sörloth kadar kadroda görmek istediği Marek Hamsik’in transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. 33 yaşındaki yıldız orta saha ile yapılan pazarlıklarda artık son aşamaya gelinirken, Bordo Mavili yönetim hafta sonuna kadar 2 yıllık ön protokol yapmayı hedefliyor. 

ABDULLAH HOCANIN HAYALİ

Teknik direktör Abdullah Avcı da gelişmeleri yakından takip ediyor. Hamsik için “Büyük oyuncu, önemli marka. Keşke olabilse” diyen Avcı, müjdeli haberi bekliyor. Öyle ki tecrübeli hocanın orta saha planlamasında Hamsik’in rolü büyük. Slovak yıldızı kilit adam olarak belirleyen Trabzonspor ’un teknik patronu, onun önünde Bakasetas ve Abdülkadir Ömür’ü düşünüyor.

ALTERNATİFLİ BÖLGE

Devre arasında da orta alana lider karakterli ve tecrübeli bir isim talep eden Avcı, Hamsik transferinin bitmesi halinde kafasındaki merkez üçlüyü oluşturmuş olacak. Hamsik-Bakasetas-Abdülkadir Ömür’ün arkasında ise Yunus Mallı, Berat Özdemir, Flavio, Abdulkadir Parmak ve Trondsen gibi isimler rekabete girecek. Genç Hakan Yeşil de, orta saha rotasyonunda yer alacak.