Trabzonspor Papara ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Medical Park Stadyumu'nda düzenlenen imza törenine, Papara Card Genel Müdürü İlker Diker, Trabzonsporlu futbolculardan Hasan Batuhan, Zargo Toure, Jose Sosa ve Abdülkadir Ömür'ün yanı sıra bazı yöneticiler katıldı.

HACISALİHOĞLU: "TRABZONSPOR'A VE KULLANICILARINA FAYDA SAĞLAYACAK"

Burada konuşan bordo-mavili kulübün asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzonspor yine bir ilki başardığını belirterek, "Bunda emeği geçen kulüp personeli arkadaşlarımız var, hepsine teşekkür ediyorum. Umuyorum ki Trabzonspor için bu ilk hadise çok başarılı olacak. Yeni değişen seyirci ve taraftar profiliyle yaş oranının 15 ile 21 arasına isabet etmesi, çoğunluk olarak bu oranda taraftar olması bu kartın kullanımındaki kolaylıkla Trabzonspor'a ve kullanıcına büyük fayda sağlayacaktır. 18 yaşından genç arkadaşlarımızın başka bankalardan kart almaları mümkün değil. Bu kartın özelliğiyle böyle bir imkan var. Trabzonspor yine bir ilki sağlıyor. Her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

"SPONSORLUKLARLA EKONOMİYİ DÜZELTMEYE ÇALIŞACAĞIZ"

Hayrettin Hacısalihoğlu, sponsorlukların ekonomik sorunları çözümlemek için vazgeçilmez olduğunu ifade ederek, "Son 15 yılın futboldaki en önemli hadisesi sportif futboldan endüstriyel futbola geçilmesidir. Bunun da vazgeçilmezi sponsorlukları kulüp bünyesinde toparlamak, bunların gelirleriyle kulübü büyük ölçüde dönüştürmek, ekonomisine yardımcı olmak. Bu anlamda Papara Card da yeni bünyemizde birlikte çalışacağımız bir hadise. Başka birçok sponsorluklarla birlikte kulübün ekonomisini düzeltmeye çalışacağız. Genel sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Bunları çözümlemek için bu yol vazgeçilmez bir hadise. Bunun gibi forma, araç, giyim gibi çeşitli kurumlarla sponsorluk ilişkilerini geliştireceğiz" diye konuştu.