Trabzon Kulis’in yeni sahibi; Nevzat Ergin Kumandaş oldu.

Doğru ve güvenilir habercilik ilkesi adı altında 2012 yılında Muhammed Alpdündar tarafından kurulan Trabzon’un yerel medyası Trabzon Kulis’in yeni sahibi Nevzat Ergin Kumandaş oldu..

Yayın hayatı süresince hesaplarının kapatılması gibi bir çok zorluğa rağmen pes etmeyip, her zaman ilke edindiği şeffaf habercilik kuralı doğrultusunda okurlarına en ‘’Doğru ve Güvenilir’’ haberi vermeyi kendine kural edinmiş ekibimizin yeni sahibi Nevzat Ergin Kumandaş’ı tanıyalım;

Kumandaş, 1962'de Trabzon'un Of İlçesi Gürpınar Köyü'nde doğdu. 1983'te Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğini, 2004'te Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi.
İş Hayatına Kırıkkale rafinerisinde mühendis-şef olarak başladı ardından Tübitak'ta görev aldı. 1992'den itibâren de Ankara, Eskişehir, Bursa ve İstanbul'da farklı iş kollarında şirketlerin başında ve ortaklıklarında bulunuyor.

Siyasî hayatına 1974'te Trabzon Ülkü Ocakları'nda başladı. 3 yıl sonra, 1977 yılında Ankara Ülkü Ocaklarında devam etti. 1978'de MHP Trabzon Gençlik Kolları başkanlığını yürüttü. 1994 ve 1997 yılları arasında MHP MKK Üyesi oldu. 1995'te MHP Trabzon Milletvekili Adayı oldu. Kumandaş, 1995 ve 1999 yılları arasında MHP Çankaya İlçe Başkanı, 1997 ve 2002 yılları arasında MHP MYK Üyesi oldu.

Nevzat Kumandaş uzun yıllardır KTÜ Mezunları Dayanışma Vakfı Genel Başkanlığını da yürütmektedir. Aynı zamanda Trabzonspor eski yöneticisi olan Kumandaş, 5 yıl boyunca Ankara Karadenizgücü Başkanlığı görevini yürütmüştür.

Trabzon Kulis ekibi birlikte çok güzel işlere imza atacağımızı siz sevgili okurlarımıza duyurmak istiyoruz. Aramıza hoşgeldin Nevzat Bey.