Bayramlaşma töreni düzenlendi!

Trabzonspor'da bugün Ramazan Bayramı’nın 3. gününde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene katılan isimler arasında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bordo-mavililerin başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Teknik Direktör Ünal Karaman'ı tebrik ederek görevi 2 sene daha uzatılan Karaman’a “İmzaları halletmişsiniz. Düşmanları çatlattınız” dedi. 

Düzenlenen törene Bakan Albayrak haricinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Ahmet Ağaoğlu, “Bir bayram günü daha hep birlikte buradayız. Geçen sene sizlerden aldığımız destekle hepinizin malumu ortada. Önümüzde çok zor bir süreç var. Bu süreçte sizlerin desteğiyle, sizlerin bize vermiş olduğu güçle omuz omuza ve yan yana çok daha kolay tutunabileceğimizi düşünüyoruz. İçimizde bunları taşıyoruz” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ise ailesi ile bayramlaşmak için memleketine geldiğini vurgulayarak, “Öğrendik ki Trabzonspor’umuzun da bayramlaşması bugünmüş. Trabzonspor’a bir uğrayarak yönetimle, taraftarlarımızla, hemşehrilerimizle bayramlaşmadan geçmek olmaz dedik” şeklinde konuştu.

TSKULİS/MBS