Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu!

TSKULİS/MBS

Başkan Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor hakkında gündemdeki soruları yanıtladı. Öncelikle FIFA hakkında konuşan Ağaoğlu Trabzonspor’un arka arkaya birikmiş 18 dosyasının FIFA’da olduğunu ve önümüzdeki günlerde bu dosyalar hakkında FIFA ile görüşmeler olacağını aktardı. 

Onur Recep Kıvrak konusunada değinen Ağaoğlu, Onur’un sözleşmesinin fesih konusunda asbaşkanın Onur’un menajerleriyle görüştüğünü ve orta yolun bulunacağını söyledi. 

Abdülkadir Ömür’ün transferi hakkındada konuşan Ahmet Ağaoğlu, Liverpool dışında başka kulüplerinde genç yetenek Ömür’ün peşinde olduğunu aktardı ve satışının olmayacağını daha Trabzonspor’da görevlerinin olduğunu söyledi. 

Taraftarların merak konusu olduğu Kucka transferi hakkındada konuşan Ağaoğlu, Parma’dan gelen teklifi onaylarken hafta içi görüşmelerin süreceğini aktardı. 

Sosa’nın kaptanlığınıda beğendiğini söyleyen Ağaoğlu “ Sosa sert bir kaptan ama takıma sahip çıkıyor ve oyunculara kol kanat geriyor” dedi. 

Son olarak Trabzonspor’un tüm hocaların, oyuncuların ve başkanların üzerinde olduğunu söyleyen Ağaoğlu Trabzonspor’un üzerinde kimseye değer verilmemesini istedi.